Ubezpieczenia firmowe

Każda osoba prowadząca własną firmę, bez względu na to, czy jest to małe przedsiębiorstwo, czy może duża działalność, powinien postawić na ubezpieczenie firmowe. Ten rodzaj ubezpieczenia obejmuje zarówno mienie firmy, ale również ochronę pracodawców, pracowników i wszelkich szkód, jakie mają miejsce podczas wykonywania pracy. Dzięki ubezpieczeniu można znacząco zminimalizować pojawiające się szkody, jak również i zyskać wiele korzyści moralnych oraz finansowych.

Co znajduje się w ofercie ubezpieczenia firmy?

Wszystko tak naprawdę zależy od pakietu, jaki zdecydujemy się wybrać. Możemy postawić na pełen pakiet lub określone opcje. W większości przypadków, ubezpieczenie firmy obejmuje:

 • Ubezpieczenia firmoweubezpieczenie pracownika
  Oprócz składek ZUS, w większości firm pracownicy ponoszą również i koszty związane z wybranym przez pracodawcę ubezpieczeniem na życie. Zazwyczaj pracownicy mają do wyboru kilka wariantów danej oferty i w zależności od sumy, obejmuje ona określone czynności. Ubezpieczenie na życie w formie ochrony pracownika to przede wszystkim pomoc w razie wypadku w pracy lub w czasie dojazdu do niej, a także zadośćuczynienie dla rodziny, w przypadku choroby lub śmierci danej osoby.
 • OC działalności gospodarczej
  Jest to zabezpieczenie przed roszczeniami osób trzecich. Jeśli ktoś doznał szkody materialnej, duchowej lub zdrowotnej, ubezpieczyciel pokrywa za nas poniesione koszty. W tym przypadku ubezpieczenie może objąć wiele wariantów, tak, aby każdy pracodawca mógł być w pełni zabezpieczony przed wszelkimi możliwymi, pojawiającymi się szkodami.
 • ubezpieczenie samochodu firmowego
  W ramach ubezpieczenia firmy, można również i skorzystać z dobrej oferty ubezpieczenia OC samochodu, które w takim pakiecie na pewno będzie tańsze, niż klasyczne OC.
 • ubezpieczenie mienia
  Ubezpieczeniem tym objęte są nieruchomości, pojazdy, środki obrotowe. W zależności od tego, jaką działalność dana osoba prowadzi, obszar ubezpieczenia mienia jest zawsze w pełni dopasowany pod każdego klienta.

 

Bezpłatna porada – 606 300 350

Zapraszamy do naszego biura

AGS Finance Group Sp. z o.o.
Al.Krakowska 117a
02-256 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:00-18:00
Sobota 9:00-13:00

Kontakt z nami