Ubezpieczenie AC – Autocasco

W przeciwieństwie do ubezpieczenia OC, to ubezpieczenie jest dobrowolne i nie podlega żadnym restrykcjom. Posiadając je, możemy zyskać korzyści materialne spowodowane różnego rodzaju sytuacjami związanymi z naszym pojazdem. Chcąc czuć się bezpiecznie na drodze, ale i nie tylko, bez wątpienia wybór odpowiedniego ubezpieczenia AC zagwarantuje nam spokój, pewność i zdecydowanie większe bezpieczeństwo, przede wszystkim finansowe.

Ubezpieczenie AC – przed czym nas chroni?

Wybierając ubezpieczenie AC, nasze auto chronione jest między innymi przed wszelkiego rodzaju szkodami parkingowymi, przed zniszczeniem pojazdu przez sprawców, przed uszkodzeniem pojazdu związanego z siłami przyrody, jak również i w związku z winą kierowcy. Posiadając ubezpieczenie AC, możemy domagać się zwrotu pieniędzy również i w wyniku kradzieży samochodu. Co więcej, takie ubezpieczenie daje nam możliwość dokonywania różnego rodzaju napraw w warsztatach samochodowych w Warszawie i w całej Polsce.

Najważniejsze jest to, by wybrać odpowiednie ubezpieczenie AC, bowiem nie każde posiada takie same warunki. Sprawdzimy oferty ubezpieczenia AC, porównamy je i wybierzemy dla Ciebie właśnie najlepsze ubezpieczenie, jakie tylko moglibyśmy posiadać.

 

Bezpłatna porada – 606 300 350

Zapraszamy do naszego biura

AGS Finance Group Sp. z o.o.
Al.Krakowska 117a
02-256 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:00-18:00
Sobota 9:00-13:00

Kontakt z nami