Ubezpieczenia turystyczne

Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, kiedy wydarzy się wypadek, kiedy zachorujemy, kiedy będziemy potrzebowali opieki medycznej. Bez względu na to, czy siedzimy w domu, jesteśmy w pracy, czy wyjeżdżamy na wakacje – w każdej chwili może wydarzyć się coś, co całkowicie pokrzyżuje nasze plany. Dziś chcielibyśmy skupić się na ubezpieczeniu turystycznym, a więc takim, które warto wykupić, jeśli wybieramy się na wakacje, na urlop, czy na jakikolwiek większy wyjazd poza granice naszego kraju. Jeśli jesteśmy ubezpieczeni w Polsce, przysługuje nam również ubezpieczenie poza krajem, jednak w większości przypadków nie jest ono na tyle wystarczające, by pokryć wszelkie, niezbędne koszty. Ubezpieczenie turystyczne pozwala nam na pełen spokój i pewność, że w razie nagłej sytuacji, wszelkie koszty opieki i leczenia za granicą zostaną za nas pokryte.

Jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać?

Najdroższa pomoc medyczna udzielona Polakowi w wakacje 2019 kosztowała 1,1 mln zł. Zdarzenie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych. Był to 70 letni mężczyzna , który dostał wylewu krwi do mózgu. Ale przypominamy, że nie o wiek tutaj chodzi. To samo może spotkać i młodsze osoby. I co gdyby nie ubezpieczenie? Zaufajcie ubezpieczeniom! SUMA UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNEGO MUSI BYĆ WYSOKA i uzależniona od kierunku wakacji. Ubezpieczenie w biurach podróży zawsze jest na kwotę 15.000 zł, dlatego zawsze proponujemy dodatkowe na sumę zaczynającą się od 200.000 z klauzulami: chorób przewlekłych (np. nadciśnienie, astma), alkoholową, żeby nasi klienci uniknęli przykrych sytuacji i strat finansowych.

Co może objąć ubezpieczenie turystyczne?

Zakres pomocy jest naprawdę bardzo szeroki i sami decydujemy, co chcemy, aby dane ubezpieczenie zawierało w swojej treści. Wśród licznych propozycji, oferta może obejmować między innymi: nagłe pogorszenie się stanu zdrowia, które wymaga pomocy służb ratunkowych, ratowanie zdrowia i życia w wyniku wypadku, pomoc w wyniku zaostrzenia się choroby przewlekłej. Ubezpieczenie turystyczne może również obejmować pomoc w wyniku obrażeń na skutek uprawiania sportów ekstremalnych, co jest szczególnie wybierane przez osoby wyjeżdżające na narty. Polisa obejmuje wszelkie koszty leczenia szpitalnego, operacji, jak również i transportu osoby chorej do kraju.

Jeśli chcemy czuć się pewnie i bezpiecznie za granicą, na pewno warto na ubezpieczenie turystyczne postawić.

Bezpłatna porada – 606 300 350

Zapraszamy do naszego biura

AGS Finance Group Sp. z o.o.
Al.Krakowska 117a
02-256 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:00-18:00
Sobota 9:00-13:00

Kontakt z nami