Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życieJeśli chcemy postawić na ochronę siebie i swoich bliskich, to bez wątpienia indywidualne ubezpieczenie na życie stanowi tutaj bardzo dobry wybór dla każdego. Każde ubezpieczenie jest inne i tak naprawdę wybierając je, należy zwrócić uwagę na wszelkie, najmniejsze nawet elementy. W ofertach polis możemy mieć zadośćuczynienie w wyniku śmierci, odszkodowanie związane z zachorowaniem na raka, czy pokrycie wszelkich kosztów, które związane są z leczeniem, czy z pochówkiem osoby ubezpieczonej.

Czy warto wybrać ubezpieczenie na życie?

Oczywiście, że warto, bo mimo tego, że wydaje nam się, że wypadki chodzą po ludziach, ale akurat nas nie będą dotyczyć, jest błędem. W przypadku zachorowania na raka, przeprowadzenia operacji by pass, wymiany zastawki, przeszczepu organów – jest 2.000.000 Euro na organizację i pokrycie kosztów leczenia za granicą. Zostanie Ci przedstawiona propozycja 3 zagranicznych placówek medycznych specjalizujących się w leczeniu Twojej choroby. Możesz tam pojechać z osobą towarzyszącą. Składka miesięczna tylko 84 zł Szansa na takie ubezpieczenie jest przed rozpoznaniem choroby.

Ubezpieczenie na raka

Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat to właśnie zachorowania na nowotwory są najczęstszą przyczyną śmierci. Wybierając ubezpieczenie na życie, można dokonać wyboru właśnie i takiej opcji, która obejmuje bardzo wiele działań, w tym między innymi wsparcie finansowe w trakcie leczenia, konsultacje u zagranicznych lekarzy, a także w razie śmierci, zadośćuczynienie dla bliskich. Jeśli mamy taką możliwość, na pewno warto taką opcję dołączyć do swojego ubezpieczenia na życie.

A czym są ubezpieczenia grupowe?

To także ubezpieczenia na życie, ale oferowane większej grupie osób. Dzięki takiej opcji można otrzymać ubezpieczenie w stosunkowo atrakcyjnej cenie, a z szerokim wachlarzem możliwości. Jest ono kierowane do firm, w których to ubezpieczeniu podlegają chętni wybrać je pracownicy. Wybierają oni daną składkę i konkretny pakiet, jednocześnie wchodząc pod ubezpieczenie grupowe firmy, gdzie pracodawca potrąca daną kwotę od miesięcznego wynagrodzenia.

Czy zatem warto posiadać ubezpieczenie na życie? Jesteśmy przekonani o tym, że warto!
 

Bezpłatna porada – 606 300 350

Zapraszamy do naszego biura

AGS Finance Group Sp. z o.o.
Al.Krakowska 117a
02-256 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:00-18:00
Sobota 9:00-13:00

Kontakt z nami