Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC jest to obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Każdy właściciel pojazdu musi takie ubezpieczenie posiadać. Jest to forma ochrony zarówno dla nas kierowców, jak i i innych osób. W sytuacji spowodowania wypadku, my jako sprawcy nie jesteśmy pociągani do odpowiedzialności finansowej za spowodowane szkody, ale koszty te pokrywa ubezpieczyciel.

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia OC

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia nie jest zadaniem łatwym, gdyż firmy konkurując ze sobą, mają nam do zaoferowania wciąż coraz to lepsze oferty. Jedno jest pewne, kiedy kończy nam się ubezpieczenie OC, musimy przedłużyć umowę z obecnym lub wybrać innego. W przypadku braku ubezpieczenia w razie wypadku lub podczas kontroli, na kierowcę nałożona jest kara, a także wszelkie, pojawiające się koszty, związane z naprawą auta lub z opłaceniem leczenia osoby poszkodowanej w wypadku.

Jeśli chcemy wybrać dobre ubezpieczenie OC, z pewnością warto zgłosić się do naszej firmy AGS Finance Group, gdzie razem z profesjonalnym doradcą, dobierzemy pod siebie najlepszą z możliwych ofertę.

 

 

Bezpłatna porada – 606 300 350

Zapraszamy do naszego biura

AGS Finance Group Sp. z o.o.
Al.Krakowska 117a
02-256 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 9:00-18:00
Sobota 9:00-13:00

Kontakt z nami